JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

VW PASSAT B8 VARIANT – ZOSILŇOVAČE

Po úspešnej inštalácií High End reproduktorov v Passate B8 Variant tu , sa zákazník rozhodol ísť vyššie. Samozrejme kvalitné reproduktory si zaslúžia aj kvalitný zosilňovač. Pre danú zostavu sme zvolili 4 kanálový zosilňovač s Burr Brown predzosilňovačom Audio System HX 85.4, aby basov bolo dostatok pripojili sme 1 kanálový digitálny monoblok Audio System R 1250.1 so sound quality subwooferom Audio System HX 12 SQ BR . Zostava bola napojená na OEM autorádio. Ako prevodník signálu sme použili pár HIGH LOW adaptérov Audio System HLC 2 plus. Ako napájanie boli použité napájacie sady a kabeláž z OFC medi. Vhodná pomoc pre rozvod kabeláže boli rozvodné bloky Audio System Z-DB5.

Po montáží aparatúra dostala druhý dych. Jednoznačne to bola dobrá voľba. Takéto inštalácie končia pri sedení v aute, počúvaním, radosťou, úžasom. Sme radi, že sme mohli nadimenzovať takúto zostavu.

Dátum realizácie montáže 24.4.2017

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other