Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

VW PASSAT B5.5 – Ozvučenie

V Passate to nehraje zle. No po našom upravení dverí tlmením a inštaláciou nových reproduktorov to je úplne niekde inde. V predných dverách sme demontovali vnútorný plech kvôli lepšiemu prístupu. Ako tlmenie sa použili materiály ako Vibrofilter VF 100 a Ground Zero GZDM 1900MC na tlmenie tapacíra akustická pena.

Do predných dverí boli nainštalované komponentné reproduktory Audio System X 165 EM. Do zadných dverí Audio System MX 165. Miesto originálného 1din autorádia sme po upravení plastov namontovali 2din Pioneer AVH-270BT . Do kufra bol nainštalovaný zosilňovač Fusion so subwooferom. K zostave bol napojený kapacitor.

Celá zostava má vďaka správnej inštalácií a tlmeniu presný bass tam kde treba. Autorádio dodáva zvuku ostrejšie výšky počúvateľné aj pri vyššej hlasitosti.

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other