Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

VW GOLF 4 – Ozvučenie

Golfík si k nám prišiel po celkové efektívne ozvučenie. Základným kvalitným prvkom, ktorý bol už vo vozidle, bolo autorádio 2din Kenwood. Pustili sme sa do výmeny reproduktorov v predných a zadných dverách. Pre správne tlmenie sme demontovali vnútorný plech dverí a aplikovali viacvrstvový tlmiaci materiál Ground Zero GZDM 1900MC. Na vnútorných plech sa aplikoval bituménový materiál Vibrofilter VF 100 NP a na tapacír dverí Ground Zero 3750 AB SILVER. V pomere ceny a výkonu sme inštalovali reproduktory Audio System X 165 EM EVO do predných aj zadných dverí.

Pre posilnenie basovej zložky sme vyskladali subwooferový box. Boli použité reproduktory Audio System R10 FLAT v  MDF ozvučnici so štrbinou. O celkové napájanie sa postaral 6 kanálový zosilňovač Audio System X 80.6. Samozrejmosťou v tejto inštalácií bola inštalácia kvalitnej OFC kabeláže, a ochranných opletov.

Dátum realizácie montáže 5.1.2017

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other