JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

VEĽKOOBCHOD

Vážený zákazník,

na určitý druh nášho sortimentu poskytujeme veľkoobchodnú spoluprácu. Spoluprácu poskytujeme predovšetkým pneuservisom, tuningovým kamenným predajňam, predajňam náhradných dielov, internetovým obchodom a iným zložkám ktoré sa venuju odboru automobilizmu.Pokiaľ si želáte získat veľkoobchodné ceny, napíšte nám na náš emailový kontakt  sale(zavináč)jfaudio.sk ( alebo 0949 303 566 ) kde spoločne prejednáme možnosti zliav a spolupráce.

V tejto chvíli nadväzujeme veľkoobchodnú spoluprácu v oblasti predaja AUTOHIFI značky AUDIO SYSTEM tlmiacích materiálov Vibrofilter, lifestylových produktov Wheel Whores a kvalitnej autokozmetiky TuningKingz car cosmetics.

Nastavenie súkromia

Potrebné

Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

Reklama

Štatistika

Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

Other