Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

TOYOTA RAV 4 2006- OZVUČENIE

Toyota-rav-4-ozvucenie

Kompletnou výmenou všetkých sériových reproduktorov a autorádia u nás prešiel čoraz viac populárny model SUV od automobilky Toyota. V predných dverách boli namontované odľahčené reproduktory strednej kategórie GERMAN MAESTRO CONCEPT – CS6508 IV , ktoré sa postarali o čistý a kvalitný zvuk. Pre správne namontovanie a zapojenie reproduktorov sme použili MDF podložky DMtoyo01, ktoré zaručia lepšiu kvalitu zvuku. Do zadných dverí sme zvolili koaxiálne reproduktory rovnakej značky GERMAN MAESTRO CONCEPT – CC 6508, pod ktoré boli opäť namontované MDF podložky – DMtoyo03. Dôležitým prvkom akejkoľvek inštalácie reproduktorov je bezpochybne tlmenie. Na vnútorný a vonkajší plech dverí sme zvolili VIBROFILTER VF100NP 2mm, ktorý nám znížil vibrácie a zamedzil nežiadúci vonkajší hluk. Tapacíre boli odhlučnené 3 mm akustickou samolepsiacou penou. Tzv. čerešničkou na torte je výmena sériového autorádia za aftermarket akéhokoľvek značkového modelu. Zákazník si vybral kvalitné špičkové 2 DIN autorádio s navigáciou- Kenwood DNX-5180BTS, ktoré dodalo celkovej inštalácií kvalitný zvukový prejav a vyšší výkon ako sériové autorádio. Pre správne uchytenie bol použitý rámček na autorádio Toyota RAV4 PF-1601. Na spojazdnenie ovládania na volante sme použili adaptér ovládania na volante Toyota SWC TOY 01 spolu s SWC CONN KENWOOD2

Správne zvolené tlmenie a komponenty sa postarali o špičkový zvuk, ktorý bol o neporovnateľne lepší ako ten sériový. 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other