JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

Škoda Yeti – zadné dvere

V tomto vozidle sa vymieňali reproduktory v zadných dverách, nakoľko zákazník bol so zvukom v predných dverách spokojný. Do zadných dverí sme použili základné komponentné reproduktory Audio System MX 165 EVO, ktoré sú pre Škodu Yeti do zadných pozícií ako stvorené. Zvukový prednes bol v porovnaní so sériovými reproduktormi kvalitnejší a hlavne príjemnejší. Netreba zabúdať aj na podložky MDF DMskod03 pod reproduktory, bez ktorých by nemala byť žiadna montáž prevedená. 

Na vnútorný plech dverí a vnútornú stenu tapacírov sme použili samolepiace pláty VIBROFILTER VF100NP 2mm. Ako druhú vrstvu sme na tapacíre použili aj akustickú samolepiacu penu 3 mm, ktorá má perfektné termoakustické vlastnosti. S výsledkom sme boli spokojní nie len my ale aj samotný majiteľ vozidla. 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other