JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

ŠKODA YETI – Výmena predných reproduktorov

Skoda-yeti-vymena-reproduktorov-20cm

V poradí 2. Škoda Yeti, ktoré u nás prešlo výmenou sériových reproduktorov a vytlmením predných dverí. Ak je Váš finančný rozpočet nízky ale predstava o radikálnom vylepšení zvuku vysoká, odporúčame vždy naším zákazníkom výmenu reproduktorov predných dverí, nakoľko zvuk je podstatnejší pre samotného poslucháča. Zákazník si vybral vyššiu radu reproduktorov od značky German Maestro EPIC ES 8009, ktoré hrajú neskutočne dobre. Tieto 20 cm komponentné reproduktory ponúkajú nadštandardné množstvo basov, vďaka čomu si môžete vo vozidle vychutnať akýkoľvek žáner hudby. Použité boli aj 2 typizované podložky pod reproduktory DMskod02 ,bez ktorých by sa inštalácia nemala prevádzať. Vďaka 2 mm tlmeniu VF100NP a 3 mm akustickej samolepiacej pene sme znížili nežiadúce frekvencie a celkovo dodali zákazníkovi komfort pri jazde. 

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other