JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

Škoda Superb II Combi – ozvučenie

Celková zostava ? Nie je problém. Dostali sme požiadavku na inštaláciu, ktorá zlepší celkový zvuk a zároveň nebude zaberať celý kufor. Ihneď sme vedeli, že použijeme typizovaný box pre Škodu Superb Combi, ktorú osadíme s reproduktorom Audio System R10FLAT.

Pre tento typ subwoofera postačuje 2-kanálový zosilňovač Audio System CO 100.2 s napájacou sadou z OFC medi – Audio System Z-PCSC10.  Kvalitný basový základ nie je všetko, práve preto sme dvere vytĺmili pomocou materiálu Vibrofilter VF100, na ktorý sme aplikovali VBF BLACK LAYER – Bitoplast, na tapacír Vibrofilter VF100 spolu s VBF Sound Wave 15mm. Predné dvere sme osadili komponentnými reproduktormi Audio System R165 EM EVO, zadné reproduktormi Audio System M 165 EVO. Dvere a zosilňovač sme napojili na originálne autorádio ŠKODA COLUMBUS.

Pri takejto výmene dosiahnete výborný basový základ a vyrovnanejší prednes reproduktorov. Samozrejmosťou je pohodlnejšia jazda vďaka tlmeniu.

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other