Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

ŠKODA OCTAVIA III – Ozvučenie

Sériové reproduktory v Octavii sme vymenili za komponentné reproduktory v predných dverách Audio System R 165 EM EVO do zadných sme nainštalovali Audio System M 165 EVO. Pre správne fungovanie reproduktorov boli použité typizované MDF podložky . Všetky dvere sme vytĺmili tlmiacim materiálom Vibrofilter VF100NP. Na tapacíre sme použili VBF Bitoplast a VBF Sound Wave 15mm.  Súčasťou inštalácie bolo aj natiahnutie kabeláže pre subwoofer a inštalácia prevodníka pre sériové autorádio Audio System HLC2 PLUS, ktorý dokáže veľmi kvalitne spracovať signál a zároveň generuje REM pre zapnutie zosilňovača.

Po inštalácií zvuk konečne ožil. Tlmením sme zabránili nežiadúcim vibráciám a zvýšili sme komfort cestovania potlačením hluku.

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other