Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

ŠKODA OCTAVIA II – ozvučenie by GROUND ZERO

Chcem poriadny a čistý zvuk ! Také boli prvé Aďove vety, po príchode k nám na predajňu. Samotné ozvučenie v Škoda Octavia neznie zle, avšak ten kto má trošku lepší sluch, vie dobre, že pri vyššej hlasitosti sa to jednoducho nedá počúvať. Výškové repro majú strašný prednes a tapacíre vibrujú.

Celkové ozvučenie bolo limitované určitou sumou. My sme sa snažili navrhnuť všetko tak, aby to ladilo a Aďo bol spokojný a mal to, čo chcel.

Predné dvere sme odstrojili a vytlmili nami používaným STP anticorom. Ihneď je cítiť zvukový rozdiel, už len pri zatvorení dverí. Na osadené MDF podložky prišli komponentné reproduktory GROUND ZERO GZTC 165TX kúpiš u nás tu , ktoré vynikajú svojou cenou a čistými presnými výškami.

GROUND ZERO GZTC 165TX

Samozrejme, že reprá sme nakrmili dvojkanálovým zosilňovačom GROUND ZERO GZIA 2130HPX kúpiš tu

GROUND ZERO GZIA 2130HPX

O mohutné basy sa stará trošku väčšia bedňa, avšak v Octávke je miesta dosť. GROUND ZERO GZIB 120XBT s postačujúcim výkonom 350W RMS a dobre vyladenou ozvučnicou.

GROUND ZERO GZIB 120XBT

Takýto subwoofer si veľmi dobre rozumie s digitálnym monoblokom GROUND ZERO GZIA 1.300HPX, ktorý bol umiestnený v dvojitej podlahe spolu s dvojkanálom pre predné kompá.

Celý tento systém bol napojený na OEM autorádio, kvôli dizajnovej stránke. O napichnutie systému sa stará veľmi kvalitný prevodník signálu GZCV 2.0HL HIGH LOW ADAPTÉR , ktorý používame vždy pri kvalitnejších montážach.

GZCV 2.0HL HIGH LOW ADAPTÉR

Pre celkový zvukový dojem boli odpojené reproduktory v zadných dverách, dotatočne nastavený ekvalizér na FLAT, jemný orez frekvencie na predných reproduktoroch smerom nahor.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other