Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

ŠKODA OCTAVIA I no.4

Ďalšia Octávia v našom portfóliu potrebovala vytĺmiť predné dvere materiálom od firmy STP, konkrétne STP anticor S ( kúpiš tu ) osadiť predné reproduktory od známeho výrobcu CANTON ( už sa nevyrábaju ) na redukčné krúžka originál pre Škoda Octavia 1 ( kúpiš tu ).

MDF PODLOZKY PRE SKODA OCTAVIA 1-500x500

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Takéto ozvučenie by bolo postačujúce ale my sme chceli viac. Predné reproduktory nestačilo živiť rádio od značky LG, takže voľba padla na 4 kanálový zosilňovač od značky Ground Zero, konkŕetne model GZIA 4115HPX ( kúpiš tu ) s kvalitnou napájacou sadou 20mm2, taktiež tá istá značka – Napájací set GROUND ZERO GZPK 20X ( kúpiš tu ). Nápajacia sada obsahuje veľmi kvalitnú kabeláž a kvalitne spracovaný kábel Cinch.

1159882-500x500

Ako ďalší level je plánované osadenie 30cm subwooferu GROUND ZERO GZIB 300BR ( kúpiš tu )

 

 

 

 

 

 

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other