Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

ŠKODA FABIA I

Často sa stáva, že pri výmene komponentu v audio sústave dôjde k rapídnej zmene kvality zvuku. Po zakúpení kvalitného autorádia značky Pioneer AVH-1400DVD prišiel na to aj majiteľ Fabie Igor. Autorádio oproti sériovému ma značne kvalitnejší zvukový prejav a samozrejme väčší výkon. To spôsobuje rozkmitanie predných reproduktorov, ktoré začnú rezonovať a samozrejme dochádza k nervozite poslucháča. Aby sme predišli takémuto problému, je možné odrezanie basovej frekvencie pomocou autodádia. Tým sa docieli ,,čistejší,, prejav komponentých reproduktorov, ktoré je možné vybudiť viac, vypočuť si obľúbenú skladbu hlasnejšie. Avšak nastáva nedostatok basov, čo sme v tomto prípade riešili aktívnym subwooferom anglickej načky FLI. Pri montáži sme použili kvalitnejšiu montážnu sadu z našej ponuky napájacich montážnych sád.

Cieľom montáže bola nie veľká investícia do subwooferu a požiadavka vyberateľného systému.

Momentálne je možne si vypočuť hudbu s kvalitnou basovou zložkou a zároveň s nevrzgajúcimi prednými sériovými reproduktormi.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other