JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

PORSCHE CAYENNE II – Výmena reproduktorov

Porsche-Cayenne-audio-13-of-15

Zákazník nás oslovil kvôli tlmeniu vozidla, predovšetkým dverí. Problém v tomto vozidle bolo vydúvanie tapacírov, z dôvodu vysokej hlasitosti a nie veľmi dobrej uzvučnice, kedže vnútorných plech dverí nie je plech ale plast.

Po konzultácií došlo k výmene reproduktorov, za 3 pásmové komponetné reproduktory AUDIO SYSTEM X 200 VW GOLF V, ktoré dodali lepší basový základ, vyrovnanejšie stredy a výšky. Pri výmene reproduktorov sme vytĺmili plastový diel, v ktorom je uložený basový reproduktorov a aplikovali tlmenie Vibrofilter  s termoakustickou izoláciou STP BIPLAST .

Do zadných dverí sme namontovali 16,5cm komponentné reproduktory Audio System X 165 EM EVO a použili rovnaký typ tlmenia ako pre predné dvere.

Summary
product image
Author Rating
1star1star1star1star1star
Aggregate Rating
5 based on 1 votes
Brand Name
AUDIO SYSTEM
Product Name
REPRODUKTORY AUDIO SYSTEM X 200 VW GOLF V
Price
EUR 349
Product Availability
Available in Stock

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other