Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

O nás

Minulosť

JFaudio je firma, ktorá začala svoje skoré pôsobenie v roku 2008 s montážami autohifi produktov a multimediálnych zariadení. Po nadobudnutých skúsenostiach sme založili náš blog www.jfaudio.sk, ako prezentačnú stránku našej práce a ako kanál pre prezentovanie produktov, noviniek akcií. Po blogu prišiel na rad internetový obchod www.jfauto.sk, ktorý bol založený v roku 2011. Popri práci sa našiel čas aj na založenie autičkarského klubu www.dailyrides.sk v roku 2011. Klub dailyrides má pravidelné stretnutia príjemných ľudí v tuningovom duchu. V roku 2012 sme založili stránku venovanú domácemu Hifi, www.domacekino.com. V roku 2014 sme otvorili kamennú predajňu v meste Košice, aby sme boli v užšom kontakte so svojimi zákazníkmi.

Súčastnosť

JFaudio dnes ponúka široký sortiment Auto-hifi produktov, tuningových doplnkov a pre všetkých ľudí, ktorí sú posadnutí úpravami vozidla. No nie len pre tých. Ponúkame recenzie produktov, ukážky montáži. Zaujímame sa o špecifické požiadavky ako aj klasické výmeny bežných reproduktorov. Na kamennej predaji v Košiciach môžete získať profesionálne bezplatné poradenstvo pre u nás zakúpene produkty.

Poslanie

Spokojnosť obyčajných ľudí. Vyčarenie úsmevu na tvári po našej dokončenej práci. Individuálny prístup ku každému zákazníkovi. Kvalitný zvuk pretože, ZVUK JE ELEMENT.

JF AUDIO LOGO

 

 

Pridaj komentár