JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

JEEP WRANGLER – Ozvučenie

Pri tomto Jeepe sme si zaspomínali na Jurský park. Vozidlo je vybavené od výroby komponentnými reproduktormi v nešťastnom umiestnení v palubnej doske a koaxialnými reproduktormi v plastovom ráme. Zákazníkovi išlo o zlepšenie muziky za pomerne menej peňazí. 

Na začiatok sme vymenili pôvodné autorádio za OEM 2 din s displayom, ktoré sa inštalovalo do vyššej výbavy Jeepu. Ako ďalší krok bolo vytlmenie pôvodných pozícií pomocou materiálov Vibrofilter Acoustic 3mm  a pomocou termoakustickej izolácie VBF Bitoplast 5 . Na originálne pozície dorazili v prednej časti komponentné reproduktory MD LAB SP-E17.2 a do plastového rámu špičkové koaxiálne reproduktory MD LAB SP-C172 .

Celkový prejav je ďaleko lepší ako originálny systém. Zostava dostala basový nádych priestor a dá sa počúvať aj pri vyššej hlasitosti. 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other