JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

Hyundai Tuscon 2016 – Reproduktory no.2

Ďalšia výmena reproduktorov v Hyundai. Ten kto sedel v tomto vozidle bol určite sklamaný z celkového zvukového prejavu. Je to jedno z najväčších sklamaní z nových vozidiel a zvuku v nich. Najväčší problém je autorádio. To deformuje zvuk strašným spôsobom. Avšak z dôvodu dizajnu a ceny rádia pristupujeme k voľbe výmeny reproduktorov a tlmenia.

V tomto vozidle sme vytlmili časť plechu pomocou materiálu Vibrofilter VF 100NP  a následne na vnútornú stranu dverí, v tomto prípade plastovú časť, pomocou peny STP BIPLAST 5. Pre správnu montáž sme inštalovali typizované a impregnované MDF podložky pre Hyundai.

Do predných dverí sme namontovali komponentné reproduktory Audio System R 165 EM EVO, do zadných dverí koaxiálne reproduktory s natočeným výškovým reproduktorom Audio System CO 165 EVO.

Zvuk je pevnejší, dostal priestor a výškové reproduktory začali hrať a prestali vrieskať.

Dátum realizácie montáže 7.3.2017

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other