Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

HYUNDAI i30 CW – výmena reproduktorov

Hyundai-i30-cw-vymena-reproduktorov003

Hyundai i30 CW ( 2018 ) so sériovými reproduktormi nehraje tak ako by mal alebo skôr, ako by sme chceli my. Plastové vnútro dverí má vo vyššej časti stredobasový 16,5cm reproduktor a na palubnej doske výškový reproduktor. Kedže sme chceli vymeniť reproduktory bez zmeneného vizuálu, výškové reproduktory sa umiestnili na pôvodnú pozíciu. Aj keď táto pozícia nie je z hľadiska akustiky najlepšie riešenie.

Tento krát sme nainštalovali vynikajúce reproduktory GERMAN MAESTRO Epic EV 6508, ktoré majú frekvenčný rozsah už od 30Hz až do 30 000Hz. Cena reproduktorov je vyššia ( 375 €  ), no podľa nášho názoru sa oplatí priplatiť. V tomto prípade sme dvere netlmili a budget preniesli do ceny reproduktorov. Pre správnu inštaláciu sme použili podložky pre Hyundai, ktoré však bolo potrebné upraviť.

Výsledkom je veľké zlepšenie basovej zložky a kryštálové výšky.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other