Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

HONDA ACCORD

Pri autách, ako je napríklad Honda Accord ( a ďaľšie typy ako BMW coupe, Alfa Romeo ) je zadné pláto plechové. V tomto prípade je to kvalitný základ pre oválne reproduktory, ktoré dokážu uspokojiť aj človeka náročnejšieho na basy.

Do Hondy sme montovali reproduktory BOA :

REPRODUKTORY BOA NA NAŠOM ESHOPE

Reproduktory sa napojili na autorádio Alpine a sériovú kabeláž. Kedže reproduktory nemali indentický rozmer, bolo potrebné frézovať do plastových krúžkov, kôli osadeniu. Do budúcnosti je vhodné zadné pláto vytĺmiť asfaltovými plátmi ( STP DYNAMAT ). Tým sa docieli menšia rezonancia a zlepší basový základ reproduktorov. Pokiaľ by bolo možné zapojiť zosilňovač, ten by dal reproduktorom ďalší potrebný výkon na vybudenie. Avšak samozrejme treba rátať aj s ďalšími investíciami.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other