Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

Honda Accord – ozvučenie

Originálny sound systém od výroby v tejto Honde majiteľovi nepostačoval. Samozrejmosťou je u nás odhlučnenie dverí materiálom Vibrofilter VF100NP a materiálom VBF Black Layer – Bitoplast. Ako druhý krok je použitie materiálu Vibrofilter VF100 a akustickej peny VBF Sound Wave 15mm. Po tlmení sme sa vrhli do inštalácie komponentných reproduktorov. Predné dvere sme osadili modelom Audio System R165 EM EVO,  zadné dvere dostali nové koaxiálne reproduktory Audio System CO 165 EVO. Vďaka takto upraveným dverám získal zvuk detaily, krajšie výšky pri nízkej hlasitosti a konečne je možné počúvať zostavu, aj pri vyššej hlasitosti – zvuk sa nezlieva ako pri OEM reproduktoroch.

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other