Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

GOLF MK4

VW Golf 4 patrí medzi veľmi populárne auto, vhodné pre kvalitné ozvučenie a tuning. Preto sa majiteľ auta PETER v spolupráci s JFAUDIO pustil do vytlmenia predných dverí STP Silver plátmi a osadením kvalitných komponentých reproduktorov značky MOREL ktoré si môžete zakúpiť u nás :

MOREL MAXIMO 6

STP sa veľmi ľahko tvaru vďaka hlinikovej ploche.Po nalepení zabezpečujú odstránenie rezonancií a zvyšujú akustický tlak, vďaka uzatvoreniu priestoru pre basový reproduktor.Pláty si môžete zakúpiť u nás v eshope :

STP SILVER

Ďaľšia dôležitá vec je zabezpečenie uchytenia reproduktora pomocou MDF krúžku.Vďaka tomu je basový základ oveľa razantnejší. Najlepšia varianta je naimpregnovaný krúžok z MDF.Krúžka si môžete zakúpiť taktiež u nás na eshop :

PODLOŽKY POD REPRODUKTORY 

MDF podložky su kompatibilné s viacerímí vozidlami ako :

Seat Leon ,Seat Toledo 1996->, Skoda Fabia, VW Bora, VW Golf 4, VW Passat, VW Polo 2002->

Pre výškový reproduktor sme vytvorili laminatové domčeky, ktoré vzhľadom na natočenie reproduktora ( výškača ) poskytujú detailnejší prednes a zlepšenie priestoru.

 

Pridaj komentár

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other