JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

FORD S MAX – Ozvučenie

Sony vo Forde podľa nás nehralo až tak zle. No miestami do bolo prebasované, pritom korekcie boli na nule. Pustili sme sa do výmeny reproduktorov v predných dverách. V pomere ceny a výkonu sme vybrali model Audio System M 165 EVO . Celkový základ dverí bol vo vytĺmení tlmením Vibrofilter VF 100NP. Zalepením dier sme vylúčili akustický skrat a vytvorili ozvučnicu. Kedže zákazník si prial viac basov a ponechanie priestoru v kufre, pre tento prípad sme vybrali typizovaný box priamo pre FORD S MAX . Do neho nainštalovali subwooferový basák Audio System R10 FLAT. Celý systém sme napojili na 4 kanálový zosilňovač Audio System M 80.4, ktorý ma vynikajúci zvuk a taktiež aktívne chladenie.

Dátum realizácie montáže 21.3.2017

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other