Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

FORD MONDEO – Ozvučenie

Poriadne basy potreboval aj tento FORD Mondeo. Ako prvé sme začali s výmenou nepodareného čínskeho autorádia za značkový model Pioneer AVHA200BT. Spolu s rádiom je potrebá aj inštalácia viacerých napájacích prvkov ako je: napájacia káblová sada pre zosilňovač Z-PCSC 20, adaptér ovládania na volant SWC FV 03 spolu s redukciou SWC CONN PIONEER. Zvukovú zložku sme vylepšili o perfektné reproduktory Audio System M 165 základnej rady, ktoré sú obľúbené u našich zákazníkov. Za málo peňazí veľa muziky platí aj pri týchto cenovo dostupných reproduktorov, ktoré sa dostali v roku 2017 na prvé priečky najlepších reproduktorov strednej triedy. Pod reproduktory boli použité MDF podložky DMford03. Neoddeliteľnou súčasťou pri montáži sú tlmiace materiály ako sú alubutylové pláty a akustické samolepiace peny. V tomto prípade bolo použité tlmenie VF100 a 3 mm akustická samolepiaca pena na vnútornú stranu tapacírov. Na posilnenie basov si zákazník želal aj subwoofer, ktorý sme vyskladali z 35 L bedňe a 2 basových reproduktorov Audio System R 10 FLAT. Keďže túto kombináciu neutiahne samotné autorádio, bolo potrebné nainštalovať aj externý 6 kanálový zosilňovač od nemeckej značky Audio System X 80.6, ktorý sme použili už pri viacerých inštaláciách. S konečným výsledkom bol zákazník nadmieru spokojný. 

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other