Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

FORD FOCUS C-MAX – Ozvučenie

Zákazník sa nám ozval, kvôli zle hrajúcej originálnej zostave. Chýbali mu basy, čistota zvuku, jednoducho to nebolo ono. Kvôli plnému využitiu kufrovej časti, sme sa rozhodli pre inštaláciu aktívneho subwoofera pod sedadlo, modelu Audio System US08 Active. Subwoofer obsahuje všetko potrebné na inštaláciu v balení. Do predných dverí sme nainštalovali obľúbené 16,5cm komponentné reproduktory Audio System M165EVO na MDF podložky pre FORD. Samozrejmosťou bolo vytĺmenie plechu pomocou materiálu Vibrofilter VF100 a vytĺmenie plastového tapacíra pomocou Samolepiacej akustickej peny 6mm.

Výsledný zvuk dostal šťavu aj napriek tomu, že sme nainštalovali kompaktný subwoofer. Boli sme prekvapený ako dokáže zahrať aj z pozície pod sedadlom. Jediné mínus celej zostavy bolo čínske autorádio, ktoré už bolo nainštalované vo vozidle. 

 

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other