Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

FIAT 500 – Ozvučenie

Z predajne Fiat priamo ku nám ! Efektívne ozvučenie pre spokojnosť IT firmy. 500ka mala v celku fajn muziku aj od výroby. My sme vymenili sériové reproduktory za komponetné reproduktory MD LAB SP-D17.2 s vynikajúcou citlivosťou. Predné dvere sme čiastočne vyĺmili pomocou materiálu Vibrofilter VF 100NP. Do zadnej časti vozidla sme napasovali subwoofer Audio System M12BR a audio napojili na 4 kanálový zosilňovač s aktívnym chladením Audio System M80.4. Ako napájanie bola použitá napájacia sada Audio System Z-PCSC 20.

Zo zostavy sme boli prekvapení. Hlavným dôvodom bol slušný zvuk predných komponentných reproduktorov MD LAB, vzhľadom na cenovú kategóriu 89 € za sadu.

Dátum realizácie montáže 27.4.2017

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other