Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

CITROEN C4 PICCASO – repro

Citroen-C4-Picasso-2016-reproduktory (5 of 8)

Po vypočutí reproduktorov v novej C4-ke ( 2015 ) sme so zvukom museli niečo urobiť…

Podozrivé svetlé membrány spozorované cez tapacír dverí neveštili nič dobré. Po demontáži tapacírov dverí na nás vykukli koaxiálne reproduktory MAC Audio, ktoré sú svojou konštrukciou a montážou absolutne nevhodné. V zadných dverách bol jeden reproduktor sériový a druhý flat od firmy Hertz…. Všetko išlo rýchlo preč !

Do predných dverí sme nainštalovali komponentné reproduktory – nový model Audio System X165EM do zadných dverí koaxiálne reproduktory Audio System CO165 s naklápateľným výškovým reproduktorom. Celé dvere sme vytĺmili antivibračnými plátmi Vibrofilter VF100 a Vibrofilter VF100NP

Celá zostava hrala celkom slušne vzhľadom na sériové Citroen autorádio. Vhodnejšie by bolo nainštalovanie výškových reproduktorov do stĺpikov, avšak pre dizajn si zákazník vybral voľbu do originálnych pozícií na palubovku…

 

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other