JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

BMW E46 LOWTEC HiLow 9.3

Po kúpe vozidla človekom, ktorý má rád športovú jazdu a zároveň kvalitu, putuju ďalšie peniaze na zlepšenie jazdnych vlastností. V našom prípade sa jednalo o BMW E46 323i Coupe, na ktorom prebehla výmena dôležitých častí uloženia náprav, ramien a riadenia. Vďaka výborným skúsenostiam v oblasti podvozkov a značky Lowtec, padlo rozhodnutie na športový podvozok s variabilným znížením rady Hilow 9.3, ktorá zabezpečuje kvalitné spracovanie materiálov, vyvážený komfort a dynamické prispôsobenie podvozku štýlu jazdy. Montáž sme vykonávali so samozrejme novým, vrchným, uložením značky Lemforder, novými skrutkami OEM BMW parts. Kompletné nastavenie podvozku je na majiteľovi. Vzhľadom na použitie vozidla v každodennej premávke zníženie nebolo vo veľkej miere. Po namontovaní a testovaní podvozku sa prejavila výborná stabilita vozidla aj vo vyšších rýchlostiach a prejazdoch zákrut. V prípade použitia s kvalitnými gumami, sme dosiahli veľa prekvapujúcich výsledkov a pocitov. My tomu hovoríme Radosť z jazdy.

Športové podvozky značky Lowtec si môžete u nás zakúpiť na daný typ vozidla na našom eshope tu 

Pokiaľ uvažujete o podvozkoch a nie ste si istý výberom, neváhajte nás kontaktovať telefonicky alebo emailom.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other