JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

BMW E36 CABRIO – Ozvučenie

BMW-E36-CABRIO-Ozvucenie (18 of 17)

Cabrio bez kvalitnej hudby ? U nás nemožné ! BMW robí fajn vozenie, no na hudbu v tom roku akosi kašlali…

Celkovú zostavu sme navrhli a dimenzovali tak, aby kufrový priestor zostal nedotknutý. V predných dverách a originálnych pozíciách pri nohách sme umiestnili 13cm komponentné reproduktory Audio System M 130 EVO, ktoré napájal 4 kanálový zosilňovač Audio System CO 65.4, ten napájal aj subwoofer. Zadné reproduktory v tapacíre boli nahradené koaxiálnymi 13cm reproduktormi Audio System MXC 130. Pozícia a úchyt bol upravený a vytlmený pomocou MDF podložiek a materiálu Vibrofilter VF100. Subwoofer sme umiestnili do upraveného boxu v mieste zadnej lakťovej opierky. Box bol modifikovaný materiálom Vibrofilter 4mm. Do ozvučnice sme nalepili STP BIPLAST 5. Ako reproduktor bol použitý model Audio System R 08 .

Vďaka výhodnému umiestneniu subwoofera sme získali presnú dynamiku celej zostavy a príjemný zvuk aj počas letného počasia so spustenou strechou. Veľký základ tvorilo autorádio ktoré už bolo vo vozidle nainštalované. Jednalo sa o model Pioneer MVH-X560BT.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other