Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

BMW 325 E92 – Ozvučenie

Tragédia v podobe ozvučenia tohto vozidla skončila po úspešnej výmene predných reproduktorov za komponentné reproduktory Ground Zero GZRC 100FXII – SLIM, ktoré sú umiestnené v originálnych pozíciách. Pre basový základ sme doplnili pasívny subwoofer SPL dynamics v spolupráci s zosilňovačom Ground Zero.

Montáž sme vykonali tak, aby nebol žiadny náznak výmeny reproduktorov. Zosilňovač sme umiestnili za koberec v oblasti kufra. Pre lepšie odvetrávanie je možné v autorizovanom BMW objednať diel koberca, ktorý ma väčší priestor pre umiestnenie zosilňovača.

Celý systém je napojený na 1 din autorádio značky Pioneer. Systém je možné napojiť aj na originálne autorádio BMW !

Ozvučenie BMW robíme aj v spolupráci OEM systémov Ground Zero a Audio System DE. Reproduktory sa umiestňujú na originálne pozície reproduktorov a subwooferov pod sedadlami.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other