Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

AUDIO SYSTEM CO-35.4 – mini štvorkanál

AudioSystem-CO-35-4

AUDIO SYSTEM CO-35.4 – mini štvorkanál

Čerstvá novinka od firmy Audio System v podobe extrémne malého zosilňovača už dorazila k nám ! Zosilňovač bol vytvorený za účelom zvýšenia výkonu a zlepšenie zvuku továrenského autorádia alebo aftermarket značiek ( Pioneer Alpine Kenwood ). Je dodávaný s príslušenstvom na jednoduchú montáž za autorádio.

Montáž

1.Pri inštalácií ako prvé odpojíme napájanie ( batériu ) najlepšie kostriaci kábel.

2. Kostriaci kábel pripojte na karosériu vozidla. Uistite sa, že karoséria neobsahuje farbu a špinu. Pre korektné fungovanie použite kábel AWG 6-10 ( cca priemer od 2,5mm do 26mm ). Kostriaci kábel by nemal presahovať dĺžku 50cm

3.Pre správnu funkciu a plné využitie zosilňovača je vhodné použiť kvalitný napájací kábel AWG 6-10 ( cca priemer od 2,5mm do 26mm ) v spojení s kvalitnou poistkou a poistkovým púdrom, maximálne 30cm od batérie.

4. Remote kábel je voliteľná voľba, je ho možné pripojiť k REM autorádiu alebo k automatickému napájaniu autoantény. Kábel by mal byť použitý v priemere 0,5mm až 1,5mm

5. High Level vstup: Pokiaľ autorádio neobsahuje RCA výstupy ( originálne autorádia ) a neobsahuje automatické nápajnie antény alebo REM, je možné použiť HIGH LEVEL input vstup, do ktorého napojíme reproduktorový výstup z autorádia. Zosilňovač sa automatický zapne, pri zdetekovaní signálu.

Pozor ! Vyhnite sa inštalácií zosilňovača v malých uzatvorených boxoch, nainštalujte ho tam, kde je dostatočné prúdenie vzduchu na chladenie. Pre napojenie zosilňovača nepoužívajte originálnu kabeláž ( k ventilátoru, kontrolným modulom atď. ). RCA kábel umiestnite čo najďalej od napäťových káblov. Zabezpečte priestor tak, aby nedošlo k lámaniu kabeláže, dodávanej k zosilňovaču.

Audio System CO 35.4
Schéma zapojenia reproduktorov na mini-štvorkanál

Reproduktory je možné zapojiť podľa následujúcej schémy alebo je možné ponechať aj originálne továrenske zapojenie.

Audio-system-co35-4-schema-zapojenia-power
Schéma napojenia zosilňovača

 

 

 

 

 

 

 

 

Audio System CO 35.4 ponúka RCA a AUX vstupy, ktoré je možné využiť pomocou cinch káblov alebo predzosilnených výstupov ( MP3,Iphone, Ipad, mobilné zariadenie ) Pokiaľ originálne autorádio neobsahuje RCA výstup, je možné využit jeho reproduktorové výstupy, pripojiť ich do RCA vstupov zosilňovača a prepnúť tlačidlo na „HI“. Pokiaľ je nastavený takto, zosilňovač sa sám zapne pri signály na vstupe. Zosilňovač obsahuje LP a HP filter pre ľubovoľné nastavenie frekvencií v závislosti na vkuse a zvyšku zostavy.

Audio System CO 35.4
Schéma napojenia RCA vstupov

 

 

 

 

 

Základné parametre :

 • 4-channel IC-zosilňovač so vstupmi AUX IN a RCA
 • Vstupná citlivosť 0,1 to 13 V
 • Prepinateľný LP filter 80 Hz alebo 1500 Hz
 • Variabilný HP filter od 80 Hz do 4000 Hz
 • Subsonicfilter
 • RCA – Vysokoúrovňový vstup s automatickým zapnutím zosilňovača
 • 4x 30 Watt RMS at 4 Ohm alebo 4x 50 Watt RMS at 2 Ohm
 • Rozmery 132x45x80 mm

 

Montáž odporúčame zveriť do rúk špecializovaným montážnym Autohifi dielňam.

Zosilňovač si môžete u nás zakúpiť na eshope tu. Jeho cena je 75 €. Pre veľkoobchodný odber nás kontaktujte na sale(zavináč)jfaudio.sk

 

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other