Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

Audi Q7 – Reproduktory

Výmea reproduktorov Audi Q7

Veľká červená Audi Q7 si zaslúži niečo lepšie ako originálne reproduktory ( viď. foto ). Do predných dverí sme nainštalovali 20cm komponentné reproduktory Audio System X200. Do zadných dverí postačujúce 16,5cm koaxiálne reproduktory Audio System CO 165. Veľmi veľký zvukový problém boli reproduktory na palubnej doske. Vymenili sme ich za sound – quality model Audio System EX 80 SQ

Plech dverí sme vytĺmili tlmiacim materiálom Vibrofilter VF100NP. Na tapacír sme aplikovali tenší a ľahší model Vibrofilter VF100

Celkový zvuk sa zmenil na počúvatelnejší krajší aj pri nižšej hlasitosti. O basovú zložku sa starajú 20cm membrány a je to cítiť. Veľkú časť zvuku tvoria reproduktory na palubovke.

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other