JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

AUDI Q5 – VÝMENA REPRODUKTOROV

Audi Q5 - Výmena reproduktov

AUDI Q5 – VÝMENA REPRODUKTOROV

V Audine to nehralo až tak zle, no ten, kto má trošku muzikálnejší sluch ihneď zhodnotí, že systém sa nedá počúvať na vyššej hlasitosti. Základným prvkom bolo tlmenie. Na veľké plechové časti dverí sme použili VIBROFILTER VF 100 a VIBROFILTER VF 100 NP. Na tlmenie plastových dielov, ako sú tapacír dverí sme použili STP BIPLAST 10. Výsledkom tlmenia je tichšie auto pri bežnej premávke, ako aj zníženie vonkajšieho hluku na dialnici.

Ako reproduktory sme použili komponentné 16,5cm reproduktory AUDIO SYSTEM R165 na impregnovaných podložkách pre reproduktory originál typizovaných pre AUDI / ŠKODA / VW. Výškový reproduktor sme umiestnili do mriežky pri spätnom zrkadle, kvôli lepšej akustike. Sériovo sú umiestnené v palubovke.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other