Sklad a montáže v meste Košice

+421949303566 obchod@jfaudio.sk

AUDI A4 B8 AVANT – REPRO

Dobré spracovanie Audi je nepochybné, no čo sa týka audia nie je tomu tak. ( nehovoríme o Bang and Olufsen zvuku ). MMI systém ponúka príjemny zvuk, no nie sú tomu prispôsobené OEM reproduktory, ktoré su pri vyššej hlasitosti doslova nepočúvateľné.

S týmto problémom k nám prišiel zákazník so svojím kombíkom…

V prvom rade ako je u nás zvyk sme vytlmili všetky dvere tlmiacim materiálom Ground Zero GZDM 3700-AB. Kedže MMI systém je presne zakomponovaný do palubovky vozidla a ovláda sa cez neho všetko, voľba bola jasná. Do vytlmených dverí sme osadili MDF podložky, pre daný typ AUDI. Rozhodnutie pri výbere reproduktorov padlo na komponentné  AUDIO SYSTEM R 165. Osadili sme ich do predných aj zadných dverí.

Výsledkom je plný bass s čistými výškami, ktoré pekne cinkajú aj po tichu… Treba však brať ohľad na MMI systém od Audi, ktorý upravuje basovú charakteristiku na základe hlasitosti.

Každopádne sme splnili prianie zákazníkovi a to je podstatné.

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other