JFAUDIO Klimkovičová 1913/1, 04023, Košice

Predajňa +421949303566 obchod@jfaudio.sk

AUDI A4 B7 predné repro

Audi A4B7 výmena reproduktorov

Audi musí nie len dobré vyzerať, ale aj hrať ! Zákazník nás kontaktoval kvôli zvláštnemu chrapčaniu v pravých dverách. Po demontáži tapacírov sme natrafili na poškodený reproduktor Focal, ktorý mal toho dosť za sebou a nebolo ho možné naďalej použivať pre potešenie z hudby.

Tento krát padol výber reproduktorov na GROUND ZERO GZRC 16XII reproduktory boli zamontované na MDF podložky a celé dvere boli kvalitné vytlmené tlmiacim materiálom STP iSilver a tepelnozvukovou izoláciou Ground Zero GZDF 1600 SA

Na tapacíre sme našli pozostatky tlmenia z montáže Focalov. Tlmenie sme museli upraviť a aplikovať kvalitnejšie na tapacír. Tento materiál nie je veľmi vhodný na tapacír, no padla voľba ho tam nechať.

Výsledný zvuk je čistejší, má priestor. Jediný menší problém je s originál zvukovým systémom od Audi ktorý nám orezáva basovú časť ( prispôsobuje to sériovým reproduktorom ). Tento problém sa dá vyriešiť výmenou komponentov – zosilňovača a autorádia, avšak to nabudúce 🙂

 

Nastavenie súkromia

  Potrebné

  Stav súhlasu používateľa cookie pre aktuálnu doménu Uchováva sa stav relácie používateľa vo všetkých požiadavkách na stránku.

  Reklama

  Štatistika

  Registruje sa jedinečné ID, ktoré sa používa na generovanie štatistických údajov o tom, ako návštevník používa webové stránky. Používa sa služba Google Analytics na hodnotenie rýchlosti požiadaviek a sledovanie návštevnosti.

  Other